Το GalisBasketball 3on3 στην Κω ολοκληρώθηκε αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις! Μικροί και μεγάλοι χάρηκαν το μπάσκετ στο νησί του Ιπποκράτη, το οποίο γέμισε με σπουδαίες μπασκετικές προσωπικότητες!
![](https://www.galisbasketball.gr/wp-content/uploads/2019/09/DJI_0181.jpg)
Το Galisbasketball 3on3 ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία, αφήνοντας πίσω όμορφες αναμνήσεις και ανυπομονησία για το επόμενο αντίστοιχο event.
Ο κόσμος της Κω αγκάλιασε τη διοργάνωση και γέμισε τις κερκίδες, δείχνοντας πως αγαπάει και υποστηρίζει το μπάσκετ.
Κατά τη διάρκεια του Galisbasketball 3on3 πραγματοποιήθηκε διαγωνισμός για T-shirts και μπάλες μπάσκετ με λαχνούς. Μετά από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 22/09, προέκυψαν οι τυχεροί νικητές.
Δείτε τους τυχερούς αριθμούς των λαχνών και αν είστε ανάμεσα στους νικητές, επικοινωνήστε με mail στο [email protected] για να πληροφορηθείτε για τη διαδικασία παραλαβής του δώρου σας.
Τις μπάλες μπάσκετ κερδίζουν οι αριθμοί:
2355
2415
2421
2419
2352
Τα T-shirts κερδίζουν οι αριθμοί:
2402
2297
2452
2450
2475