skip to Main Content
GalisBasketball 3on3: Τα αποτελέσματα των Αγώνων στη Ρόδο

Δείτε αναλυτικά τους Ομίλους και τα Αποτελέσματα των Αγώνων για το GalisBasketball 3on3 που πραγματοποιήθηκε στη Ρόδο από τις 20 έως τις 23 Ιουνίου 2019.

Οι όμιλοι και οι κατηγορίες:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

         

U10

U12

U15

U18

OPEN

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2009-2010-2011

2007-08

2004-2005-2006

2001-2002-2003

   

ALL STARS 2010-2011

ΟΜΙΛΟΣ Α

ΟΜΙΛΟΣ Α

ΟΜΙΛΟΣ Α

ΟΜΙΛΟΣ Α

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

PRO-MINIONS (2009)

RODOS BULL (2007)

ΤΣΣΚΑ ΒΟΤΚΑΣ(2006-2007)

ΠΛΕΙΚΕΡΣ (2002-2003)

GREEK MAMBA

BLUE ΚΑΙ Η ΡΟΥ (2002-2003)

(ΣΤΙΣ 3 ΝΙΚΕΣ)

MONSTERS 2007

X-SHOTS (2005)

ΜΑΥΡΟΓΑΤΕΣ (2002)

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

FANTASTIC FIVE (2002-2003)

 

SUOMI 2 * 2007

RED DEVILS 2004

LEGENDARIES 2003

BIG FOUR

NIESKA BOO 2004-2005

   

RODOS BUCKS 2006

BDNA 2003

PANTOFLEIKERES

 
           
 

ΟΜΙΛΟΣ Β

ΟΜΙΛΟΣ Β

ΟΜΙΛΟΣ Β

ΟΜΙΛΟΣ Β

 
 

QUARTERS 2008

POWER THREE 2004

ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ 2002

OLD STARS

Κορασίδων ΜΙΝΙ 2006

 

THE SHARPSHOOTERS 2007

YOUNG BALLERS 2005

FANTASTIC FOUR 2002

TSIPANTEI

IALYSSOS 2006

 

ICE BLOCKS 2007

HAVALAKERS 2006-2007

ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ 2003

ZARGANES

FANTASTIC GIRLS 2010

 

OI THRYLOI 2007

SEATTLE SUPER SONICS 2005

 

LAERTIDES

(ΣΤΙΣ 3 ΝΙΚΕΣ)

           
   

ΟΜΙΛΟΣ Γ

 

ΟΜΙΛΟΣ Γ

 
   

KAPOEIRA 2004

 

MPALADOROI

 

* ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ

 

ARHAGGELOS2005

 

RED ROCKS

 
   

AIR BALLERS 2005

 

MEAT BULLS

 
   

GREEN TEAM 2005-2006

 

ΟΠΑΠ

 
           

Τα Αποτελέσματα των Αγώνων

 

ΠΕΜΠΤΗ

   
   

ΓΗΠΕΔΟ Α

ΓΗΠΕΔΟ Β

1

18*00

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

ΤΣΣΚΑ ΒΟΤΚΑΣ (2006-2007) – X SHORTS (2005)

1-8

KAPOEIPA 2004 –              ARHAGGELOS 2005

10-5        

2

18*15

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

POWER THREE 2004 – YOUNG BALLERS 2005

14-5

RED DEVILS 2004 – RODOS BUCKS 2006

13-3

3

18*30

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

HAVALAKERS (2006-2007) – SEATTLE SUPER SONICS 2005

3-19

AIR BALLERS 2005 – GREEN TEAM 2005-2006

10-0(α.α.)

4

18*45

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

ΤΣΣΚΑ ΒΟΤΚΑΣ (2006-2007) – RED DEVILS 2004

6-10

X-SHOTS (2005) – RODOS BUCKS 2006

10-6

5

19*00

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

POWER THREE 2004 – HAVALAKERS 2006-2007

17-11

YOUNG BALLERS 2005 – SEATTLE SUPER SONICS 2005

5-6

6

19*15

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

ARHAGGELOS 2005 – GREEN TEAM 2005 – 2006

10-0(α.α.)

KAPOEIRA 2004 – AIR BALLERS 2005

12-7

7

19*30

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

ΤΣΣΚΑ ΒΟΤΚΑΣ (2006-2007) – RODOS BUCKS 2006

6-8

X-SHOTS (2005) – RED DEVILS 2004

6-9

8

19*45

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

POWER THREE 2004 – SEATTLE SUPER SONICS 2005

17-9

YOUNG BALLERS 2005 – HAVALAKERS 2006-2007

13-5

9

20*00

U15 – OMILOI

U15 – OMILOI

   

KAPOEIRA 2004 – GREEN TEAM 2005-2006

10-0(α.α.)

ARHAGGELOS 2005 – AIR BALLERS 2005

7-3

10

20*15

U18-OMILOI

U18 – OMILOI

   

ΠΛΕΙΚΕΡΣ (2002-2003) – ΜΑΥΡΟΓΑΤΕΣ 2002

8-6

FANTASTIC FOUR 2002 – ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ 2003

9-11

11

20*30

U18-OMILOI

OPEN – OMILOI

   

LEGENDARIES 2003 – BDNA2003

6-8

ΟΠΑΠ – RED ROCKS

0-10(α.α.)

12

20*45

U18-OMILOI

U18-OMILOI

   

ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ 2002 – FANTASTIC FOUR 2002

9-8

ΤΣΙΠΑΝΤΕΙ – ΛΑΕΡΤΗΔΕΣ

4-12

13

21*00

OPEN – OMILOI

U18-OMILOI

   

ΟΠΑΠ – MEAT BULL

0-10(α.α.)

ΠΛΕΙΚΕΡΣ (2002-2003) – LEGENDARIES 2003

5-9

14

21*15

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

GREEK MAMBA – ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

4-15

MPALADOROI – RED ROCKS

9-3

15

21*30

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

PANTOFLEIKERS – BIG FOUR

10-13

ZARGANES -MONTELA

11-10

16

21*45

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

OLD STARS – OVERRATED

9-7

RED ROCKS – MEAT BULLS

1-16

17

22*00

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

GREEK MAMBA – BIG FOUR 

9-20

PANTOFLEIKES – ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ

8-12

       
 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

   
   

ΓΗΠΕΔΟ Α

ΓΗΠΕΔΟ Β

1

18*00

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U15 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

   

QUARTERS 2008 – ICE BLOCKS 2007

10-0(α.α.)

RED DEVILS-

SEATTLE SUPER SONICS

8-5

2

18*15

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U15 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

   

RODOS BULL 2007 – SUOMI 2 (2007)

0-18

POWER THREE-

AIR BALLERS

10-0(α.α.)

3

18*30

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U15 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

   

THE SMARPSHOOTERS 2007 – ICE BLOCKS 2007

10-0(α.α.)

KAPOEIRA

YOUNG BALLERS

14-8

4

18*45

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U15 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

   

QUARTERS 2008 – OI THRYLOI 2007

1-5

Χ-SHOTS-

 ARXCHAGGELOS

6-7

5

19*00

U18 – OMILOI

U18-OMILOI

   

ΛΑΕΡΤΗΔΕΣ – ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

17-8

ΠΛΕΙΚΕΡΣ (2002-2003) – BDNA 2003

8-11

6

19*15

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U18-OMILOI

   

MONSTERS 2007 – SUOMI 2 2007

2-5

ΜΑΥΡΟΓΑΤΕΣ 2002 – LEGENDARIES 2003

13-10

7

19*30

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U18-OMILOI

   

ICE BLOCKS 2007 – OI THRYLOI 2007

0-10(α.α.)

ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ 2002 – ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ 2003

11-10

8

19*45

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U18-OMILOI

   

QUARTERS 2008 – THE SMARPSHOOTERS 2007

4-6

ΜΑΥΡΟΓΑΤΕΣ 2002 – BDNA 2003

9-4

9

20*00

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

U12 – 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ

   

RODOS BULL 2007 – MONSTERS 2007

4-12

THE SMARPSHOOTERS 2007 – OI THRYLOI 2007

3-5

10

20*15

U18 – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ – ΤΣΙΠΑΝΤΕΙ

7-5

OVERRATED – MONTELA

11-10

11

20*30

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

OLD STARS – ZARGANES

7-5

GREEK MAMBA – PANTOFLEIKERS

4-9

12

20*45

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ – BIG FOUR

12-8

OVERRATED – ZARGANES

14-15

13

21*00

OPEN – OMILOI

OPEN – OMILOI

   

MPALADOROI – MEAT BULLS

5-16

ΟΠΑΠ – ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΙ

8-10

14

21*15

OPEN – OMILOI

 
   

OLD STARS – MONTELA

15-5

ΟΠΑΠ- Meat Bull 

7-10

15

21*30

UNDER 18 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ UNDER 18 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
   

ΜΑΥΡΟΓΑΤΕΣ – LEGENDARIES

8-7

ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ – ΤΣΙΠΑΝΤΕΙ

11-7

16

21*45

UNDER 18 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

UNDER 18 – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

   

ΛΑΕΡΤΗΔΕΣ – ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

10-3

ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ – BDNA

13-7

17

22*00

OPEN – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

OPEN – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

    ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΙ – ΖΑΡΓΑΝΕΣ 13-10 ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ – OVERRATED 10-0
    OLD STARS – PADOFLEIKERS 8-6 BIG FOUR – MEAT BULLS 7-9
 

ΣΑΒΒΑΤΟ

   
   

ΓΗΠΕΔΟ Α

ΓΗΠΕΔΟ Β

       

1

18*00

κορασίδων 2002 – 1

U10-1

   

BLUE & H POY 2002 – NIESKA BOO 2004

16-1

ALL STARS (2010-2011)-PRO-MINIOS 2009

2

18*15

 

κορασίδων 2006-1

     

IALYSSOS 2006 – FANTASTIC GIRLS 2010

16-4

3

18*30

κορασίδων 2002 – 2

U10-2

   

NIESKA BOO 2004 – FANTASTIC FIVE 2002

3-11

ALL STARS (2010-2011)-PRO-MINIOS 2009

2-3

4

18*45

 

κορασίδων 2006-2

     

IALYSSOS 2006 – FANTASTIC GIRLS 2010

13-4

5

19*00

κορασίδων 2002 – 3

U10-3

   

BLUE & H POY 2002 – FANTASTIC FIVE 2002

6-8

ALL STARS (2010-2011)-PRO-MINIOS 2009

4-9

6

19*15

U12 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

κορασίδων 2006-3

   

SUOMI – SHARPSHOOTERS 

9-0

IALYSSOS 2006 – FANTASTIC GIRLS 2010

11-8

7

19*30

U12 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

U10-4

   

OI THRYLOI – MONSTERS

0-2

ALL STARS (2010-2011)-PRO-MINIOS 2009

3-6

8

19*45

U15 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

κορασίδων 2006-4

   

POWER THREE – KAPOEIRA

12-4

IALYSSOS 2006 – FANTASTIC GIRLS 2010

9

20*00

U15 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

U10-5

   

RED DEVILS – ARHAGGELOS

9-7

ALL STARS (2010-2011)-PRO-MINIOS 2009

10

20*15

 

κορασίδων 2006-5

     

IALYSSOS 2006 – FANTASTIC GIRLS 2010

11

20*30

OPEN ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

U18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

   

ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ – MEAT BULL

7-8

ΜΑΥΡΟΓΑΤΕΣ – ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ

5-8

12

20*45

OPEN ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

U18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

   

OLD STARS – MPALADOROI

10-5

ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΤΕ ΣΟΥ ΛΕΩ – ΛΑΕΡΤΗΔΕΣ

7-14

13

21*00

U12

ΤΕΛΙΚΟΣ

    MONSTER – SUOMI 4-5  

14

21*15

U15

ΤΕΛΙΚΟΣ

    POWER THREE – RED DEVILS 11-6  

15

21*30

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

    BLUE ΚΑΙ Η POU – FANTASTIC 5 8-7  

16

21*45

U18

ΤΕΛΙΚΟΣ

    ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙΑ – ΛΑΕΡΤΗΔΕΣ 9-12  

17

22*00

OPEN

ΤΕΛΙΚΟΣ

    MEAT BULLS – OLD STARS 13-9  

GalisBasketball 3on3

Διοργανωτές του GalisBasketball 3on3 είναι η GalisBasketball 3on3 Events και η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου. Συνδιοργανωτές είναι ο Δήμος Ρόδου και ο Δήμος Κω.

Χρυσός χορηγός του τουρνουά είναι ο ΟΠΑΠ. Μεγάλοι χορηγοί είναι το Rodos Palace και το ΙΕΚ ΑΚΜΗ. Υποστηρικτές της διοργάνωσης είναι το Eurohoops.net και η Blue Star Ferries.

Συνεργάτες του GalisBasketball 3on3 είναι το Elysium Resort & Spa και η CAP.

Τη χορηγική/εμπορική επικοινωνία έχει αναλάβει η Eurohoops Events, πάροχος αθλητικού εξοπλισμού είναι η Sporting Event Management & Equipment Hire. Χορηγός μετάδοσης είναι η ΕΡΤ.

Η διοργάνωση τελεί υπό την αιγίδα της ΕΟΚ και της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού.

Back To Top