skip to Main Content
GalisBasketball 3on3: Το Πρόγραμμα των Αγώνων στην Κω

Η μεγάλη στιγμή έφτασε! Η Κως είναι πανέτοιμη να υποδεχθεί το GalisBasketball 3on3!

Η πλατεία Ελευθερίας έχει μετατραπεί σε ναό του μπάσκετ για να φιλοξενήσει τους αγώνες του τουρνουά και να υποδεχθεί τους ξεχωριστούς καλεσμένους που θα έρθουν για να τιμήσουν από κοντά τον θρύλο του ελληνικού μπάσκετ, Νίκο Γκάλη!

Οι αγώνες ξεκινάνε την Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου στις 19.00, ενώ οι τελικοί όλων των κατηγοριών θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου.

Δείτε αναλυτικά τις ομάδες που συμμετέχουν και το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων στους πίνακες που ακολουθούν!

Αναλυτικά οι ομάδες που συμμετέχουν ανά ηλικιακή κατηγορία:

Α/Α

U12

 
 

2007-2008-2009

 
 

ΑΓΟΡΙΑ

 

1

PILI ALL STARS (ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Σ.*ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Γ*ΧΑΤΖΗΒΕΛΟΥΔΟΣ)

PILI ALL STARS

2

ΑΛΑΝΙΑ (ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ*ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ*ΧΑΑΤΖΗΧΑΛ*ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ*ΣΤΑΚΚΟΣ)

ΑΛΑΝΙΑ

3

ΑΣΤΕΡΙΑ (ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ Κ. *ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ Β. *ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ Μ.* ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ Θ.* ΧΟΤΖΑ)

ΑΣΤΕΡΙΑ

4

juniors (ΖΗΚΑΣ*ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ*ΠΑΤΑΚΟΣ*ΛΙΜΝΙΑΤΗΣ)

JUNIORS **

5

BUCCET (Χ ΑΝΤΩΝΙΟΥ* ΛΑΟΥΜΖΗΣ* ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ * ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ)

BUCCET

6

ΕΡΜΗΣ (ΚΑΡΜΕΝΗΣ*ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ*ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)

ΕΡΜΗΣ

7

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ (ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ*ΔΡΕΤΑΚΗΣ*ΛΑΟΥΜΖΗΣ*ΠΟΥΛΙΟΥ)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

8

ΔΡΑΚΟΙ (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ*ΞΑΝΤΑΣ*ΘΑΛΛΑΣΙΝΟΣ*ΜΠΑΙΜΑΚΟΣ*ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ)

ΔΡΑΚΟΙ

     
     
 

OPEN – ΑΝΔΡΩΝ

 

1

SUGAR DADDIES (ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ*ΚΟΥΡΖΗΣ*ΓΑΛΑΘΡΗΣ*ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ*ΤΣΟΥΛΦΑΣ)

SUGAR DADDIES

2

NEPTUNE (ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ*ΚΕΝΑΛΟΠΟΥΛΟΣ*ΖΑΡΙΚΟΣ ΣΟΤΕΡΟΣ* ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ)

NEPTUNE

3

KOCUS (ΠΑΜΠΟΣ*ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ*ΒΑΓΙΑΝΟΣ*ΠΕΝΤΑΦΟΥΝΤΗΣ)

KOCUS

4

HELL DOGS (ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ*ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ*ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ*ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ)

HELL DOGS

5

PASSATEMPO (ΖΩΗΣ*ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ*ΤΥΡΑΣ*ΔΙΨΕΛΛΑΣ)

PASSATEMPO

6

DALUZ (ΚΑΤΣΟΥΒΑΣ*ΓΚΟΡΑΤΣΑΣ*ΔΡΟΣΟΣ*ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ)

DALUZ

     
 

U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

1

BALLER S (ΙΓΚΙΡΛΗΣ*ΜΙΛΙΚΟΒΙΤΣ*ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ)

BALLER S

2

OTI NA NAI (ΒΑΒΒΑΣ*ΕΠΙΓΑΝΗΣ*ΝΙΚΟΛΑΟΥ)

OTI NA NAI

3

ΑΣΤΕΡΙΑΣ (ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ*ΚΑΠΛΑΝΗΣ*ΖΑΜΑΓΙΑΣ)

ΑΣΤΕΡΙΑΣ

4

ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ (ΣΠΥΡΟΥ*ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ*ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ*ΚΟΠΕΛΛΟΣ)

ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ

5

ΚΟΡΙΑΤΕΣ (ΤΟΥΤΑΣ*ΒΟΡΡΙΑΣ*ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ*ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΚΟΡΙΑΤΕΣ

6

 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ (ΤΖΕΛΛΟΣ*ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ*ΚΟΛΙΑΣ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΌ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

     
 

U18 – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

1

ΜΑΝΙΛΕΣ (ΠΑΤΜΙΟΥ*ΣΒΥΝΟΥ*ΒΕΛΟΥΔΟΥ*ΓΑΛΑΧΟΥΣΙΔΗ)

ΜΑΝΙΛΕΣ **

2

GIRL S POWER (ΨΑΡΟΥ*ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ*ΜΙΛΙΚΟΒΙΤΣ)

GIRL S POWER

3

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ (ΜΟΥΧΑΤΖΙΡΗ*ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ*ΦΡΟΥΝΤΖΗ)

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

4

FANTASTIC FOUR (ΚΙΑΠΟΚΑ*ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ*ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ*ΚΑΛΥΜΙΟΝΑΡΗ)

FANTASTIC FOUR

5

SWEET GIRLS (ΓΚΟΤΖΑΙ*ΠΑΧΟΥ*ΚΑΛΟΥΔΗ)

SWEET GIRLS

     
 

U15 – ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

1

ALLEY OOP (ΓΚΟΥΤΡΑ*ΔΡΟΣΟΥ*ΠΑΝΤΟΥ*ΣΠΥΡΟΥ)

ALLEY OOP

2

BASKET GIRLS (ΝΤΕΡΒΙΣΙ*ΚΙΛΙΜΑΤΟΥ*ΠΑΣΧΑΛΗ*ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ.)

BASKET GIRLS

3

ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ (ΚΑΛΟΥΔΗ*ΓΚΟΤΣΑΙ*ΤΣΑΟΥΣΗ*ΠΑΧΟΥ)

ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ

4

THE FUTURE **

THE FUTURE **

     
     
 

U15 – ΑΓΟΡΙΑ

 

1

BUCKS (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ*ΝΤΟΥΝΓΚΑ*ΖΩΗΣ*ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ)

BUCKS

2

LAKERS (ΜΠΑΤΣΟΥΛΑΣ*ΓΚΟΤΖΑΙ*ΠΥΛΙΑΣ*ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ)

LAKERS

3

GREEN TEAM (ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ*ΠΑΠΟΥΛΗΣ*ΛΑΟΥΜΖΗΣ*ΒΑΡΦΑΙ)

GREEN TEAM

4

POWER BOYS (ΜΑΣΤΡΟΚΟΛΙΑΣ*ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ*ΤΣΑΤΣΑ)

POWER BOYS

5

FANTASTIC FIVE (ΤΣΟΛΑΚΗΣ*ΒΙΛΑ*ΝΤΑΒΙΝΤ*ΝΤΑΒΙΝΤ*ΓΟΥΝΑΡΗΣ)

FANTASTIC FIVE

6

TRYLOI (ΚΑΖΗΛΙΕΡΗΣ*ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ*ΔΡΟΣΟΣ*ΤΡΥΠΑΣ)

TRYLOI

7

SUPER BOYS (ΜΙΧΑΛΟΣ*ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ*ΜΥΡΤΑΙ*ΠΙΠΕΡΗΣ)

SUPER BOYS

8

ENERGY (ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ*ΣΟΥΛΗΣ*ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ)

ENERGY

9

HOT BALLERS (ΜΥΞΟΛΟΥΦΗΣ*ΤΣΙΚΟΣ*ΑΛΑΒΕΡΑΣ*ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ)

HOT BALLERS

Πρόγραμμα Αγώνων

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ Α

 

ΓΗΠΕΔΟ Β

 

19:00

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

PILI ALL STARS * ΑΣΤΕΡΙΑ 

6-4 

ΕΡΜΗΣ * ΔΡΑΚΟΙ

 1-10

19:15

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

BUCCET * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

 9-8

ΑΛΑΝΙΑ * JUNIORS

 13-4

19:30

U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

LAKERS * POWER BOYS

 7-6

HOT BALLERS * ENERGY

11-5 

19:45

U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

BUCKS * GREEN TEAM

 2-9

FANTASTIC FIVE * SUPER BOYS

7-11 

20:00

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

PILI ALL STARS * BUCCET

 9-3

ΑΣΤΕΡΙΑ * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ

8-2 

20:15

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

U12 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

ΑΛΑΝΙΑ * ΕΡΜΗΣ

 10-0

JUNIORS * ΔΡΑΚΟΙ

1-14 

20:30

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

BASKET GIRLS * THE FUTURE

10-0 

ALLEY OOP * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ

6-8 

20:45

U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

U15 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

POWER BOYS * TRYLOI

 3-13

HOT BALLERS * LAKERS

 9-7

21:00

U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

BALLERS * ΑΣΤΕΡΙΑΣ

 8-7

ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ – ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ

18-9 

21:15

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

GIRL’S POWER*FANTASTIC FOUR

 5-8

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ * SWEET GIRLS

8-7 

21:30

U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

ΑΣΤΕΡΙΑΣ * ΚΟΡΙΑΤΕΣ

 10-5

ΚΑΥΛΙΓΚΑΡΟΙ * ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

2-13

 

 

 

 

 

   22:00

U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

 

TRIPLE THREAT*BALLERS

11-9

 

 

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ Α   ΓΗΠΕΔΟ Β  
18:00 U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  BASKET GIRLS * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ   ALLEY OOP * THE FUTURE  
18:15 U12 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  PILI ALL STARS * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ   TRIPLE THREAT * SUPER BOYS  
18:30 U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ALLEY OOP * BASKET GIRLS   ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ  
18:45 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U12 ΑΓΟΡΙΑ  
  BUCKS * SUPER BOYS   ΑΛΑΝΙΑ * ΔΡΑΚΟΙ  
19:00 U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ * HE FUTURE   TRYLOI * ENERGY  
19:15 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  TRIPLE THREAT * BUCKS   GREEN TEAM * SUPER BOYS  
19:30 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  BUCKS * FANTASTIC FIVE   ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * ALLEY OOP  
19:45 U12 ΑΓΟΡΙΑ   U12 ΑΓΟΡΙΑ  
  ΑΣΤΕΡΙΑ * BUCCET   JUNIOR’S * ΕΡΜΗΣ  
20:00 U18 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  TRIPLE THREAT * BALLERS   ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * BASKET GIRLS  
20:15 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  LAKERS * TRYLOI   POWER BOYS * ENERGY  
20:30 U18 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  TRIPLE THREAT * ΑΣΤΕΡΙΑΣ   ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * THE FUTURE  
20:45 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ΜΑΝΙΛΕΣ * SWEET GIRLS   GIRLS POWER * ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ  
21:00 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  LAKERS * ENERGY   HOT BALLERS * POWER BOYS  
21:15 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  GIRLS POWER * SWEET GIRLS   ΜΑΝΙΛΕΣ * FANTASTIC FOUR  
21:30 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  HOT BALLERS * TRYLOI   GREEN TEAM * FANTASTIC FIVE  
21:45 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ΜΑΝΙΛΕΣ * ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ   FANTASTIC FOUR * SWEET GIRLS  
22:00 OPEN   OPEN  
  SUGAR DADDIES*KOCUS   NEPTUNE * HELL DOGS  
22:15 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ * FANTASTIC FOUR   ΜΑΝΙΛΕΣ * GIRLS POWER  
22:30 OPEN   OPEN  
  NEPTUNE * DALUZ   SUGAR DADDIES * PASSATEMPO  
22:45 U18 ΑΓΟΡΙΑ   U18 ΑΓΟΡΙΑ  
  BALLERS * ΚΟΡΙΑΤΕΣ   ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ * ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΌ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ  
23:00 OPEN   OPEN  
  KOCUS * PASSATEMPO   HELL DOGS * DALUZ  

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ Α   ΓΗΠΕΔΟ Β  
19:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ  
  PILI ALL STARS * ΑΛΑΝΙΑ   ΑΣΤΕΡΙΑ * ΔΡΑΚΟΙ  
19:45 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  TRIPLE THEART * ENERGY   GREEN TEAM * HOT BALLERS  
20:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U18 ΑΓΟΡΙΑ   ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ U18 ΑΓΟΡΙΑ  
  BALLERS * ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ   TRIPLE THREAT * ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΌ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ  
20:15 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ OPEN   ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ OPEN  
  SUGAR DADDIE * NEPTUNE   PASSATEMPO * DALUZ  
20:30 ΤΕΛΙΚΟΣ U12 ΑΓΟΡΙΑ      
         
20:45 ΤΕΛΙΚΟΣ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ      
  BASKET GIRLS * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ      
21:00 ΤΕΛΙΚΟΣ U15 ΑΓΟΡΙΑ
ΤΕΛΙΚΟΣ U18 ΑΓΟΡΙΑ

 

   

 

** ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΙΚΗΤΕΣ ΜΑΝΙΛΕΣ
** U12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΚΗΤΕΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ
** U10 ΑΓΟΡΙΑ ΝΙΚΗΤΕΣ JUNIOR’S

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ Α

 

 

17:30

ΤΕΛΙΚΟΣ OPEN
ΤΕΛΙΚΟΣ U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ * FANTASTIC FOUR

 

 

 

 

 

 

18:00

VIP EVENT

 

 

 

 

 

 

Back To Top