skip to Main Content
GalisBasketball 3on3: Τα αποτελέσματα της Παρασκευής 20/09

Το GalisBasketball 3on3 συνεχίστηκε συναρπαστικά και τη δεύτερη αγωνιστική ημέρα στην πλατεία Ελευθερίας της Κω!

Όλα τα παιδιά διασκέδασαν τους αγώνες, την ώρα που η κερκίδα έδινε τρομερό παλμό και ώθηση στους αθλητές!

Η μπασκετική δράση θα συνεχιστεί το Σάββατο  21 Σεπτεμβρίου με τους προγραμματισμένους αγώνες του τουρνουά 3on3 καθώς και έναν εντυπωσιακό διαγωνισμό τριπόντων!

Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα των αγώνων της Παρασκευής 20/09

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ Α   ΓΗΠΕΔΟ Β  
18:00 U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α/Α
  BASKET GIRLS * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ 12*04 ALLEY OOP * THE FUTURE 10*00
18:15 U12 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  PILI ALL STARS * ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 10*01 TRIPLE THREAT * SUPER BOYS 12*01
18:30 U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ALLEY OOP * BASKET GIRLS 06*08 ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ 05*17
18:45 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U12 ΑΓΟΡΙΑ  
  BUCKS * SUPER BOYS 10*09 ΑΛΑΝΙΑ * ΔΡΑΚΟΙ 02*08
19:00 U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α/Α U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  ΜΠΑΣΚΕΤΛΙΕΡΣ * HE FUTURE 10*00 TRYLOI * ENERGY 04*05
19:15 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  TRIPLE THREAT * BUCKS 15*03 GREEN TEAM * SUPER BOYS 06*08
19:30 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  BUCKS * FANTASTIC FIVE 13*06 ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * ALLEY OOP 05*13
19:45 U12 ΑΓΟΡΙΑ   U12 ΑΓΟΡΙΑ Α/Α
  ΑΣΤΕΡΙΑ * BUCCET 09*01 JUNIOR’S * ΕΡΜΗΣ 00*10
20:00 U18 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  TRIPLE THREAT * BALLERS 08*13 ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * BASKET GIRLS 05*09
20:15 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  LAKERS * TRYLOI 06*05 POWER BOYS * ENERGY 06*16
20:30 U18 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α/Α
  TRIPLE THREAT * ΑΣΤΕΡΙΑΣ 16*10 ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ * THE FUTURE 10*00
20:45 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ΜΑΝΙΛΕΣ * SWEET GIRLS 06*02 GIRLS POWER * ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 17*15
21:00 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  LAKERS * ENERGY 10*11 HOT BALLERS * POWER BOYS 15*06
21:15 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  GIRLS POWER * SWEET GIRLS 08*09 ΜΑΝΙΛΕΣ * FANTASTIC FOUR 06*05
21:30 U15 ΑΓΟΡΙΑ   U15 ΑΓΟΡΙΑ  
  HOT BALLERS * TRYLOI 11*09 GREEN TEAM * FANTASTIC FIVE 10*06
21:45 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ΜΑΝΙΛΕΣ * ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 07*05 FANTASTIC FOUR * SWEET GIRLS 09*06
22:00 OPEN   OPEN  
  SUGAR DADDIES*KOCUS 10*08 NEPTUNE * HELL DOGS 10*08
22:15 U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ   U18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
  ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ * FANTASTIC FOUR 09*06 ΜΑΝΙΛΕΣ * GIRLS POWER 07*04
22:30 OPEN   OPEN  
  NEPTUNE * DALUZ 09*10 SUGAR DADDIES * PASSATEMPO 03*02
22:45 U18 ΑΓΟΡΙΑ   U18 ΑΓΟΡΙΑ  
  BALLERS * ΚΟΡΙΑΤΕΣ 20*06 ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ * ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΌ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ 10*11
23:00 OPEN   OPEN  
  KOCUS * PASSATEMPO 09*11 HELL DOGS * DALUZ 09*10
Back To Top